See other templatesSee other templates

No automatic alt text available.

Turime svarbią misiją – skleisti keramikos amatą ir meną, burti žmones ir būti erdve, kurioje gera kurti, gera lipdyti, bendrauti. Pasitelkę per daugelį metų sukauptą patirtį ir jaunatvišką entuziazmą, mes Jus kviečiame mokytis keramikos ir turiningai leisti savo laisvą laiką! Tai vieta, kurioje Jūsų idėjos gali virsti realybe.


„ADI Keramikos Studijoje“ siūlome pažinti keramikos amatą: lipdymo, dekoravimo ir glazūravimo būdus. Jums siūlome rinktis individualių užsiėmimų ciklus, kurie trunka nuo dviejų iki aštuonių susitikimų. Jų metu Jūs turėsite galimybę pasigaminti ir nuglazūruoti viena gaminį ar visą jų seriją, pavyzdžiui pasigaminti puoduką arba visą servizą (daugiau info - „Užsiėmimai“).


Taip pat kviečiame apsilankyti su šeima, draugais, kolektyvu ar dalyvauti kassavaitiniuose keramikos renginiuose. Kviečiame kartu kurti ir pramogauti per gimtadienius, mergvakarius ar kitokias šventes - tai unikali galimybė turėti neišdildomų įspūdžių ir netradiciškai praleisti laiką!

Mūsų keramikos studijoje laukiami visi, jaučiantys norą kurti – tiek niekada nelaikę molio rankose, tiek jau išmanantys keramikos subtilybes. Mūsų durys atviros visiems!

 


 

Aš, Vismantas A., gimiau Kuršėnuose, puodžių sostinėje, keramika užsiimu nuo pat mažų dienų. Per ilgą laiko tarpą matydamas, kaip mano tėvai siejo savo gyvenimą su šiuo amatu, tiek keramikos gaminių, tiek žaliavų gamyboje, įgijau nemažą patirtį. Suvokiau koks platus amatas yra keramika ir kokios neribotos jos galimybės. Dirbdamas su įvairiais keramikos projektais ir profesionaliais keramikais išbandžiau daug šio amato gamybos technologijų ir medžiagų panaudojimo galimybių. Šia patirtimi norėčiau pasidalinti su jaunais žmonėmis ir su tais, kurie nori pažinti šį amatą. Visiems besimokantiems linkiu sėkmės, o besidomintiems siūlau užsukti į „ADI Keramikos Studija“.

 

 

 

Esu Julita Bačiulienė, keramikė-dizainerė. Kalbu keliomis kalbomis: rusų, lenkų, lietuvių. Mokydamasi dailės mokykloje, susidomėjau keramika. Baigiau keramikos bakalauro studijas Vilniaus dailės akademijoje, įgijau ir magistro laipsnį dizaino srityje. Dalyvauju parodose, įvairiuose projektuose ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje. Lankydamasi svečiose šalyse pastebėjau, kad žmonės vertina, puoselėja savo liaudies tradicijas ir žavisi rankų darbo dirbiniais. Įgytos keramikos ir dizaino žinios padeda įgyvendinti kūrybines idėjas, kurias realizuojant gimsta įdomūs darbai. Savo žiniomis, gerąja patirtimi noriu pasidalinti su kiekvienu, kuris domisi keramika. Todėl kviečiu Jus kurti drauge “Adi keramikos studijoje“ kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį. Čia jūs galėsite įgyvendinti savo idėjas, sukurti ne tik papuošalą, bet ir inovatyvų, įdomų, praktišką gaminį.

Aš, Gerda M., keramika mano gyvenime visada užėmė svarbią vietą. Vis dar gerai pamenu savo pirmąjį užsiėmimą - pirmą žingsnį, kai maža mergaitė nedrąsiai įžengė pro keramikos būrelio duris, tada dar nesupratau ką reiškia tas įdomus žodis „keramika“. Dabar, galiu pasigirti patirtimi ir pasidalinti, tuo ką pati išbandžiau ir pajutau. Keramikos moko ne vadovėlis, keramikos mokaisi pats. Atlikdama eilę įvairiausių bandymų ir pasitelkdama besimokant įgytas žinias, įgijau nemažai patirties ir su malonumu ja dalinsiuosi su Jumis, padėsiu šį amatą pažinti taip, kaip pažinau aš. Tad, drąsiai ženkite tą pirmą žingsnį, mes Jūsų laukiame!

Go to top